рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Ємен перебуває на межі повної катастрофи

  • Розсилка
  Епідемія холери в Ємені - Ємен перебуває на межі повної катастрофи
  Епідемія холери в Ємені

  Гуманітарної допомоги потребують близько 19 мільйонів жителів країни, інфраструктура якої зруйнована

  Ємен перебуває на межі «повної соціальної, економічної та інституційної катастрофи». Про це заявив заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Стівен О'Браєн.

  У своєму виступі на засіданні Ради безпеки О'Браєн підкреслив, що країна опинилася в такій ситуації через бездіяльність міжнародної спільноти, і тепер потребує негайної допомоги.

  «Мешканці Ємену живуть у скруті, хворіють, помирають у той час, як весь світ спостерігає. Криза там не наближається, вона не є міражем, вона уже там триває - на наших очах», - сказав представник ООН.

  За даними ООН, близько семи мільйонів єменців перебувають на межі голоду.

  До того ж в Ємені лютує епідемія холери: на сьогоднішній день в країні зареєстровано вже 60 тисяч випадків цього захворювання. 500 хворих померли. А протягом півроку, за даними експертів, можуть захворіти ще близько 150 тисяч людей.

  У свою чергу спеціальний посланець ООН Ісмаїл Ульд Шейх Ахмед заявив, що військові дії, які тривають, призводять до мілітаризації населення країни, розповсюдження зброї і використання протипіхотних мін. Він закликав сторони конфлікту повернутися за стіл переговорів і не допустити поглиблення катастрофічної ситуації.

  У результаті безперервного конфлікту в Ємені, за даними ООН, лише за останні два роки загинули понад вісім тисяч осіб, близько 45 тисяч поранені.

  Гуманітарної допомоги потребують близько 19 мільйонів жителів країни, інфраструктура якої зруйнована.

  У Ємені триває протистояння між урядовими силами, які підтримує коаліція на чолі з Саудівською Аравією, і повстанцями-хуситами.

   

  Джерело: ВВС Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ