Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Євродепутати підтримали заборону пластикового посуду у ЄС з 2021 року

  • Розсилка
  Євродепутати підтримали заборону пластикового посуду у ЄС з 2021 року

  У Євросоюзі планують заборонити одноразові пластикові вироби. зокрема столові прибори та тарілки

  Комітет Європарламенту з питань довкілля підтримав заборону одноразового пластикового посуду на території Євросоюзу з 2021 року.

  За таке рішення проголосував 51 член комітету, 10 виступили проти, троє утрималися.

  Так, з 2021 року у Євросоюзі планують заборонити одноразові пластикові вироби. зокрема столові прибори та тарілки, вушні палички, трубочки, мішалки для напоїв та тримачі повітряних кульок. До списку заборон члени комітету також додали тонкі поліетиленові пакети, вироби із пластмас, які розкладаються під дією кисню, та контейнери для швидкого харчування з пінополістиролу.

  Водночас державам-членам ЄС пропонують скоротити використання низки інших виробів, для яких наразі немає альтернативи, до 2025 року. До таких предметів віднесли одноразові коробки для бургерів, харчові контейнери для фруктів, овочів, десертів або морозива. Інші пластикові вироби, наприклад, пляшки для напоїв, необхідно буде збирати окремо і переробляти 90% до 2025 року.

  Очікується, що держави-члени розроблятимуть національні плани щодо заохочення використання продуктів, придатних для багаторазового використання, а також повторного використання та переробки.
  Доповідь, яку затвердили у комітеті, винесуть на голосування пленарної сесії Європарламенту 22-25 жовтня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ