Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Єврокомісія розкритикувала ініціативи у сфері правосуддя в Румунії

  • Розсилка
  Лівіу Драгня не очолив уряд країни через наявність умовного вироку 2015 року щодо махінацій із голосами під час виборів - Єврокомісія розкритикувала ініціативи у сфері правосуддя в Румунії
  Лівіу Драгня не очолив уряд країни через наявність умовного вироку 2015 року щодо махінацій із голосами під час виборів

  Нова ініціатива мала б допомогти лідеру соціал-демократів Румунії Лівіу Драгня

  Речник Європейської комісії Маргарітіс Шінас заявив про те, що в Брюсселі уважно слідкують за розвитком подій в Румунії після заяви щодо можливості оскарження рішень в корупційних справах. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

  За його словами Бухаресту важливо повернутися на шлях боротьби із корупцією, а також забезпечити незалежність судової гілки влади для попередження деградації в сфері правосуддя. 

  До цього румунський міністр юстиції виступив із ідеєю, яка б давала можливість засудженим в корупційних справах після 2014 року оскаржувати вердикти в Верховному суді країни. Такий крок, як вважається, був би вигідний декільком відомим політикам Румунії. Мова в тому числі йде і про очільника правлячої соціал-демократичної партії Лівіу Драгня, який не очолив уряд країни через наявність умовного вироку 2015 року щодо махінацій із голосами під час виборів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ