Європа вражена кількістю готівки в українських чиновників - посол Франції

  Створюється враження, що деякі політики і держслужбовці не довіряють своїй власній країні, зазначила Ізабель Дюмон
  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон вражена тим, що українські чиновники зберігають значні суми готівкою. На її думку, це свідчить про їх недовіру до української банківської системи. [READ_MORE] «Хочу знову відзначити, як я вражена тим фактом, що Україні вдалося впровадити таку систему. Але треба також сказати про враження - скажімо
  • 29 Листопада, 2016, 17:49
  • Розсилка

  Створюється враження, що деякі політики і держслужбовці не довіряють своїй власній країні, зазначила Ізабель Дюмон

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон вражена тим, що українські чиновники зберігають значні суми готівкою. На її думку, це свідчить про їх недовіру до української банківської системи.  «Хочу знову відзначити, як я вражена тим фактом, що Україні вдалося впровадити таку систему. Але треба також сказати про враження - скажімо так, доволі дивне - яке справила на Європу кількість майна і коштів, задекларованих у рамках цієї системи. Зокрема, величезна кількість готівкових грошей, які зберігають у себе приватні особи. Створюється враження, що деякі політики і держслужбовці не довіряють своїй власній країні», - сказала вона в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

  Дипломат також зазначила, що в таких умовах складно заручитися довірою з боку зарубіжних інвесторів і залучати їх у країну.

  «Важко просити про довіру інвесторів в той час, коли державні діячі високого рівня демонструють таку недовіру», - наголосила Дюмон.

  Посол Франції висловила переконання, що інститути, які відповідають за боротьбу з корупцією в Україні, повинні мати можливість розслідувати кожен сумнівний факт в е-деклараціях.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ