Євросоюз розширив санкції проти Росії через скандал з Siemens

Євросоюз розширив санкції проти Росії через скандал з Siemens

В ЄС розширили санкції проти Росії через постачання компанією Siemens турбін до анексованого Криму.

Про це йдеться на офіційному сайті Єврокомісії, передає Європейська правда.

До чорного списку ЄС увійшли заступник міністра енергетики РФ Андрій Черезов і директор департаменту оперативного контролю та управління в електроенергетиці відомства Євген Грабчак.
Міненерго РФ включення до списку санкцій замміністра і директора департаменту не коментує.

Раніше повідомлялося, що держави ЄС мали час до вечора п’ятниці на те, щоб подати свої зауваження до чорного списку. Як сказали агентству двоє дипломатів, швидше за все жодних перешкод не буде і рішення буде прийняте.

Німеччина у липні запропонувала додати ще чотирьох громадян Росії, включно з представниками Міністерства енергетики, в чорний список. Крім того, було запропоновано ввести санкції до трьох російських компаній, у тому числі і тих, які доставляли турбіни на півострів.

ЄС потребує одностайності у посилені санкцій, і за інформацією джерела, за наполяганням Італії одне з імен було вилучене зі списку осіб, проти кого пропонуються санкції.

Росія привезла на окупований півострів чотири турбіни виробництва німецького концерну Siemens в обхід санкцій ЄС.

Siemens спершу заперечував нелегальну поставку. Однак згодом заявив, що має всі докази того, що газові турбіни були незаконно транспортовані на півострів.

Концерн вирішив зупинити постачання енергетичного обладнання російським державним компаніям, доки не напрацює нових правил контролю поставок.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: