Юна зірка українського тенісу вийшла у чвертьфінал престижного турніру у Китаї

Марта Костюк

Марта Костюк перемогла китаянку Сюнь Фанїн.

15-річна українська тенісистка Марта Костюк продовжує вражати тенісний світ своїми результатами, й вийшла у чвертьфінал тенісного турніру серії ITF Womens Circuit у китайському Чжухаї з призовим фондом в 60 тисяч доларів США, повідомляє УНІАН.

У другому колі турніру українка всього за 51 хвилину розгромила китаянку Сюнь Фанїн з рахунком 6:1, 6:2, повідомляє офіційний сайт змагань. При цьому, в першій партії українка програла лише сім розіграшів м'яча. У другому сеті китаянці вдалося виграти по одному гейму на своїй і чужій подачі, але на гру в цілому це ніяк не вплинуло - більш ніж упевнена перемога Костюк. Турнір у Чжухаї триватиме до неділі, 11 березня.