рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кабмін затвердив п’ятирічну концепцію розвитку доріг на 322 млрд грн

  • Розсилка
  Кабмін затвердив п’ятирічну концепцію розвитку доріг на 322 млрд грн

  Програма передбачає відновлення і розвиток мережі доріг за маршрутним принципом

  Кабінет міністрів України затвердив концепцію Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2018-2022 рр. Рішення було ухвалено на засіданні у четвер, 11 січня.

  Згідно з концепцією метою програми є створення сучасної мережі автодоріг, яка дасть змогу збільшити обсяг перевезень і поліпшити інвестиційний клімат, забезпечити ефективність транспортних послуг.  Програма передбачає, зокрема, відновлення і розвиток мережі доріг за маршрутним принципом, наприклад, із Заходу на Схід, завершення будівництва об'єктів високого рівня готовності, поетапне введення довгострокових контрактів, активізацію співпраці з міжнародними фінансовими організаціями для залучення коштів, створення умов для залучення інвесторів, упровадження геоінформаційної системи управління дорогами тощо.

  Серед очікуваних результатів реалізації програми: поліпшення стану 9,1 тис. км доріг, будівництво та реконструкція 1 тис. км доріг, надходження додаткових коштів від транзитних автомобільних перевезень, широке використання експортного та логістичного потенціалу, зниження собівартості перевезень.

  Також зазначається, що розрахункова потреба в трудових ресурсах для виконання програми становить близько 55 тис. робочих місць.

  Фінансування програми планується здійснювати за рахунок коштів державного бюджету, МФО, інших джерел.

  Орієнтовний обсяг фінансування становить 322,575 млрд грн, з яких 176 млрд грн - бюджетні кошти.

  Джерело: Інтерфакс-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ