Карпюк і Клих підписали угоду про єдиний захист

  Клиха та Карпюка будуть захищати три адвокати
  Незаконно засуджені в Росії громадяни України Микола Карпюк та Станіслав Клих підписали угоду про єдиний захист. Про це повідомив адвокат Ілля Новіков на своїй сторінці вFacebook. [READ_MORE] «Я зараз в Грозному, тільки що вийшов із СІЗО. Удвох з адвокатом Доккою Іцлаєвим ми відвідували Карпюка і Клиха і кожен з них підписав угоду про
  • 18 Жовтня, 2016, 18:56
  • Розсилка
  Станіслав Клих і Микола Карпюк
  Станіслав Клих і Микола Карпюк

  Клиха та Карпюка будуть захищати три адвокати

  Незаконно засуджені в Росії громадяни України Микола Карпюк та Станіслав Клих підписали угоду про єдиний захист. Про це повідомив адвокат Ілля Новіков на своїй сторінці вFacebook.  «Я зараз в Грозному, тільки що вийшов із СІЗО. Удвох з адвокатом Доккою Іцлаєвим ми відвідували Карпюка і Клиха і кожен з них підписав угоду про єдиний захист. Марина Дубровіна, від якої Клих відмовився у справі про образу суду, буде захищати в Верховному суді і його, і Миколу Карпюка. Ми з Доккою приймаємо на додаток до захисту Миколи захист Стаса. 3 адвокати, 2 підзахисних, один фронт», - написав він.

  Адвокат нагадав, що раніше грозненський суд заборонив так зробити.

  «Раніше ми координувалися в робочому порядку, тепер ми офіційно одна команда, і це знімає всі питання щодо захисту Клиха», - зазначив Новіков.
  Він додав, що вчора у Клиха, який відмовився від адвоката Марини Дубровіної, був черговий зрив. «Коли Стас остаточно прийде в себе, він, звичайно, усвідомить, наскільки він зобов'язаний Марині. Поки що він дуже поганий, мало контролює себе, особливо в присутності публіки», - сказав Новіков.

  Нагадаємо, суд Чечні 26 травня засудив українця Станіслава Клиха до 20 років ув'язнення. Разом з ним засудили до 22 років і 6 місяців Миколу Карпюка. Їх звинувачують у вбивстві російських військових під час першої чеченської війни у 94-95 роках.

  Верховний суд Росії розгляне апеляцію на вирок Карпюку та Клиху 26 жовтня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ