Китай готовий ввести безвізовий режим для українців

  Китайська сторона привітала рішення Європейського союзу щодо лібералізації візового режиму з Україною
  Китайський уряд висловлює готовність запровадити безвізовий режим з Україною, виходячи з бажання двох країн. Про це заявив посол КНР в Україні Вей Ду під час прес-конференції з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами, повідомляє «Інтерфакс-Україна». [READ_MORE] «Китайська сторона готова в будь-який
  • 21 Квiтня, 17:39
  • Розсилка
  Посол КНР в Україні Ду Вей
  Посол КНР в Україні Ду Вей

  Китайська сторона привітала рішення Європейського союзу щодо лібералізації візового режиму з Україною

  Китайський уряд висловлює готовність запровадити безвізовий режим з Україною, виходячи з бажання двох країн.

  Про це заявив посол КНР в Україні Вей Ду під час прес-конференції з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами, повідомляє «Інтерфакс-Україна».  «Китайська сторона готова в будь-який час, за бажанням двох сторін, за принципом рівності і взаємної вигоди, прийняти нові заходи з обміну людьми між нашими країнами, в тому числі і безвізовий режим», – зазначив він.

  При цьому Ду Вей додав, що китайська сторона вітає рішення Європейського союзу щодо лібералізації візового режиму з Україною.

  Як повідомлялося, Європарламент 6 квітня проголосував за надання Україні безвізового режиму з ЄС. За це рішення проголосував 521 європарламентар. Проти – 75, 36 утрималися. Під час голосування сталася плутанина – не всі одразу зрозуміли, є безвіз для України чи ні.

  МЗС України розраховує, що в ЄС мають підписати документи щодо безвізу для нашої країни до 18 травня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ