Киян попередили про забруднення повітря через спеку

  Рівень забруднення має тенденцію до подальшого зростання
  З 8 серпня 2017р. у Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. Про це інформує Державна служба з надзвичайних ситуацій, повідомляє «Главком». За даними відомства, протягом 9 - 10 серпня перевищення максимальних значень гранично-допустимих концентрацій
  • 12 Серпня, 11:39
  • Розсилка

  Рівень забруднення має тенденцію до подальшого зростання

  З 8 серпня 2017р. у Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. Про це інформує Державна служба з надзвичайних ситуацій, повідомляє «Главком».

  За даними відомства, протягом 9 - 10 серпня перевищення максимальних значень гранично-допустимих концентрацій оксиду вуглецю спостерігалося в районах : Бессарабської, Деміївської площ, площі Перемоги, Оболонського проспекту, вулиць Академіка Стражеска, Довженка та Скляренка.

  Такі метеорологічні умови за прогнозом Гідрометцентру (антициклональний характер погоди, висока температура повітря, слабкий вітер у приземному шарі) та рівень забруднення (тенденція до подальшого зростання) утримаються в м. Києві до кінця поточного тижня, наголосили у ДСНС.

  Нагадаємо, на захід України прийде атмосферний фронт із грозами, зливами і шквалами, тому температура у неділю там спаде до +18°... +24°.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ