Клімкін не чекає прориву від «нормандської зустрічі»

  Клімкін назвав питання, які порушуватимуть на зустрічі глав МЗС у «нормандському форматі» в Мюнхені
  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що «нормандська зустріч» на рівні глав МЗС, яка відбудеться в суботу в Мюнхені, не принесе проривних результатів. Про це він заявив у коментарі журналістам у Мюнхені. [READ_MORE] «Я буду тиснути на два ключових виміри – це безпека, щоб обстрілів не було. Друге
  • 17 Лютого, 17:34
  • Розсилка
  Павло Клімкін
  Павло Клімкін

  Клімкін назвав питання, які порушуватимуть на зустрічі глав МЗС у «нормандському форматі» в Мюнхені

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що «нормандська зустріч» на рівні глав МЗС, яка відбудеться в суботу в Мюнхені, не принесе проривних результатів. Про це він заявив у коментарі журналістам у Мюнхені.  «Я буду тиснути на два ключових виміри – це безпека, щоб обстрілів не було. Друге питання – це гуманітарне, а саме доступ Червоного Хреста, доступ до наших заручників і їхнє звільнення», – розповів Клімкін про переговорну позицію.

  «Якихось проривів ми не очікуємо, та й у нас не буде забагато часу. Але у нас є пропозиції, зокрема в безпековому плані. Ми обов’язково порушимо питання щодо дорожньої карти. Минулого разу Лавров відмовився її обговорювати, але ми послідовно будемо відстоювати цю позицію», – заявив Клімкін. 

  Нагадаємо, раніше Клімкін повідомляв, що під час зустрічі у «нормандському форматі» міністри обговорюватимуть загострення ситуації на Донбасі і звільнення заручників.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ