Коломойський оплатить телетрансляцію прориву Саакашвілі через кордон?

  Коломойський зустрівся у Женеві не лише з Саакашвілі…
  Михайло Саакашвілі був не єдиним, хто цими днями зустрічався в Женеві з екс-губернатором Дніпропетровської області, мільярдером Ігорем Коломойським. Згідно з даними Держприкордонної служби України народний депутат, власник телеканалу NewsOne Євген Мураєв також в Женеві кілька годин у понеділок 4-го вересня. [READ_MORE] Днями Євген Мураєв
  • 9 Вересня, 16:00
  • Розсилка

  Коломойський зустрівся у Женеві не лише з Саакашвілі…

  Михайло Саакашвілі був не єдиним, хто цими днями зустрічався в Женеві з екс-губернатором Дніпропетровської області, мільярдером Ігорем Коломойським. Згідно з даними Держприкордонної служби України народний депутат, власник телеканалу NewsOne Євген Мураєв також в Женеві кілька годин у понеділок 4-го вересня.  2_11
  Днями Євген Мураєв відвідав Женеву

  Після цього телеканал NewsOne оголосив про пряму трансляцію переходу Михайла Саакашвілі через український кордон 10 вересня. Окрім того останні кілька днів Саакашвілі став часто з'являтися в ефірі NewsOne.

  Нагадаємо, Євген Мураєв позиціонує себе як опозиційний проросійський політик, і називає себе власником телеканалу NewsOne.

  Це не перша епатажная акція, яка фінансується Коломойським. Раніше в ЗМІ повідомлялося, що він причетний до блокади поставок вугілля в Україну організованою народними депутатами Парасюком та Семенченком.

  Як раніше повідомлялось, Михайло Саакашвілі 7 вересня в Женеві зустрічався з олігархом Ігорем Коломойським. Про це повідомила «Українська правда» із посиланням на оточення олігарха. За словами джерела, зустріч відбулася в готелі «Чотири сезони» в Женеві. 

  Читайте також: Гриценко підтверджує зустріч Саакашвілі з Коломойським, а сам Саакашвілі уникає відповіді

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ