Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Комахи на планеті можуть повністю зникнути за наступні 100 років

  графіка
  • Розсилка
  Особливо небезпечним для комах є використання пестицидів в сільському господарстві - Комахи на планеті можуть повністю зникнути за наступні 100 років
  Особливо небезпечним для комах є використання пестицидів в сільському господарстві

  Сільське господарство ставить під загрозу життя комах

  Аналіз, який був опублікований в випаданні Biological Conservation, показує те, що нинішні тенденції можуть привести до повного зникнення комах на нашій планеті. Про це пише британське видання The Guardian.

  На сьогодні популяція 40% видів комах зменшується, а третина видів вже належить до таких, які перебувають в небезпеці. Темпи зникнення комах в 8 разів випереджають темпи зникнення ссавців, птахів і плазунів. Щороку популяції комах зменшується на 2,5%, що може привести до їх повного зникнення за 100 років. 


  51392644_324546651521325_2976716385452818432_n

  Причиною такого явища є способи створення продуктів харчування людиною. Особливо небезпечним для комах є використання пестицидів в сільському господарстві. Зникнення комах відразу ж позначиться на багатьох видах птахів, плазунів і земноводних, для яких дані тварини є основною базою для харчування.

  Найбільше, як показали дослідження, зменшилася популяція метеликів, бджіл і жуків. Більшість досліджень проводилися в США і Великій Британії, а також окремі випадки вивчалися в КНР, ПАР, Австралії, Бразилії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ