Лавров заперечив наявність російських військових та озброєння на Донбасі

  Сторони в конфлікті воюють тією зброєю, яка залишилася в Україні з моменту розпаду СРСР, заявив Лавров
  Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив про відсутність російських військ та озброєння на Донбасі. Про це він заявив в інтерв'ю італійській газеті Corriere della Sera. «Твердження щодо присутності російського важкого озброєння на південному сході України, яке вимагає виведення, явно з області фантастики», – сказав Лавров. За його
  • 1 Грудня, 2016, 05:59
  • Розсилка

  Сторони в конфлікті воюють тією зброєю, яка залишилася в Україні з моменту розпаду СРСР, заявив Лавров

  Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив про відсутність російських військ та озброєння на Донбасі.

  Про це він заявив в інтерв'ю італійській газеті Corriere della Sera.

  «Твердження щодо присутності російського важкого озброєння на південному сході України, яке вимагає виведення, явно з області фантастики», – сказав Лавров.

  За його словами, «спеціальна моніторингова місія ОБСЄ і група ОБСЄ в КПП Гуково і Донецьк на російсько-українському кордоні ні в одному зі своїх документів не зафіксували фактів присутності російських військ, наявності або поставок на територію Донецької та Луганської областей російського озброєння, в точму числі – й важкого».

  «Сторони в конфлікті воюють тією зброєю, яка залишилася в Україні з моменту розпаду СРСР. Київ, крім іншого, намагається компенсувати свої втрати поставками озброєнь з країн НАТО, в тому числі летальних», – заявив Лавров.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ