Літак, що прямував з Москви до США, довелось посадити на острові в океані через дебош

  Один з пасажирів різко вставав, кричав, що всіх вб'є і розмахував руками, зачіпаючи ліктями сусідів
  Пілотам рейсу Лос-Анджелес-Москва довелося виконувати екстрену посадку на малонаселеному канадському острові Баффінова Земля. Причиною цього став скандал, що влаштував один з пасажирів. Його ніяк не могли заспокоїти члени екіпажу, передає передає «Вести». Як розповіла в ефірі каналу «Росія 1» старший бортпровідник Євгена
  • 29 Листопада, 2016, 17:12
  • Розсилка
  Дебошира зняли з борта канадські поліцейські
  Дебошира зняли з борта канадські поліцейські

  Один з пасажирів різко вставав, кричав, що всіх вб'є і розмахував руками, зачіпаючи ліктями сусідів

  Пілотам рейсу Лос-Анджелес-Москва довелося виконувати екстрену посадку на малонаселеному канадському острові Баффінова Земля. Причиною цього став скандал, що влаштував один з пасажирів. Його ніяк не могли заспокоїти члени екіпажу, передає передає «Вести».

  Як розповіла в ефірі каналу «Росія 1» старший бортпровідник Євгена Романова, чоловік раптом став різко вставати, кричати, що всіх вб'є і розмахувати руками, зачіпаючи ліктями сусідів. Допомогти стюардесі зголосився відомий російський боксер, чемпіон WBA Super і IBF в першій важкій вазі Денис Лебедєв, що летів тим рейсом. Але екіпаж не дозволив йому це робити.

  У підсумку, дебошира зняли з борта канадські поліцейські.

  Як повідомляють в соцмережах свідки дебошу, хуліган також постійно намагався відкрити двері літака і, крім того, кричав по-вірменськи, згадуючи президента Росії Володимира Путіна і вигукуючи: «Моя країна - Росія, моя країна – Вірменія». Пасажири рейсу Лос-Анджелес-Москва зняли на відео неадекватного чоловіка, який влаштував дебош на борту лайнера. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ