Ложкін обіцяє перші проект інвестиційної ради наступного року

  Ложкін сподівається, що через два-три місяці ми вже побачимо структуру інвестиційної ради і перші рішення
  Очільник Національної інвестиційної ради, екс-глава Адміністрації президента Борис Ложкін сподівається, що структуру ради можна буде побачити вже через декілька місяців, а перші проекти будуть реалізовані приблизно через рік. Про це він заявив в ефірі «5 каналу».«Зараз ми будемо готувати структуру інвестиційної ради, офіс, який
  • 30 Серпня, 2016, 08:24
  • Розсилка

  Ложкін сподівається, що через два-три місяці ми вже побачимо структуру інвестиційної ради і перші рішення

  Очільник Національної інвестиційної ради, екс-глава Адміністрації президента Борис Ложкін сподівається, що структуру ради можна буде побачити вже через декілька місяців, а перші проекти будуть реалізовані приблизно через рік. Про це він заявив в ефірі «5 каналу».
  «Зараз ми будемо готувати структуру інвестиційної ради, офіс, який буде працювати з інвестиційною радою, залучати експертів, аналітиків, представників бізнес-кіл, щоб це був ефективний робочий орган, який буде працювати кожного дня», - сказав Ложкін.
  «Я сподіваюсь, що через два-три місяці ми вже побачимо структуру інвестиційної ради і перші рішення. Я сподіваюся, що перші проекти, які ми зможемо підтримати, будуть вже наступного року», – зазначив він.
  Нагадаємо, у понеділок, 29 серпня, Ложкін пішов з посади глави АП, але залишився працювати в команді президента, зайнявши пост секретаря Національної інвестиційної ради на громадських засадах.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ