Мер Києва в ефірі читав вірші Ліни Костенко

  Кличко подякував Костенко за талант і безкомпромісну позицію митця і громадянина
  Мер Києва Віталій Кличко читав вірші Ліни Костенко у день народження поетеси в ефірі телеканалу 112, повідомляє прес-служба політика. «Сьогодні 87-й день народження Ліни Костенко і я хотів би зачитати невеличкий уривок з її вірша. «І все на світі треба пережити, і кожен фініш – це, по суті, старт, і наперед не треба ворожити, і
  • 19 Березня, 21:14
  • Розсилка

  Кличко подякував Костенко за талант і безкомпромісну позицію митця і громадянина

  Мер Києва Віталій Кличко читав вірші Ліни Костенко у день народження поетеси в ефірі телеканалу 112, повідомляє прес-служба політика.

  «Сьогодні 87-й день народження Ліни Костенко і я хотів би зачитати невеличкий уривок з її вірша. «І все на світі треба пережити, і кожен фініш – це, по суті, старт, і наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт», - продекламував Віталій Кличко.

  «Я хотів би подякувати Ліні Костенко за все, що вона робить. Чудово, що є такі люди, як Ліна Костенко, які дарують нам незабутні емоції», - підкреслив мер Києва.

  Зранку Віталій Кличко привітав Ліну Костенко у Twitter.

  «Ліно Василівно! З Днем народження! Щасливий знайомством з Вами і дякую за Ваш талант і безкомпромісну позицію митця і громадянина», - написав Кличко у своєму аккаунті.

  Нагадаємо, сьогодні, 19 березня, поетеса відзначає свій 87-й день народження.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ