Меркель розраховує на перемогу ХДС в виборах в Нижній Саксонії

  Це допоможе Меркель укріпити позиції перед початком коаліційних переговорів
  Вибори у федеральній землі Нижня Саксонія заплановані на 15 жовтня 2017 року. Вони стали наслідком того, що депутат від партії Союз 90/Зелені перейшов до лав ХДС і це позбавило коаліційний уряд, який був сформований разом із Соціал-демократичною партією (СДПН), більшості в один голос. Відповідно до останніх опитувань, як повідомляє Reuters, СДПН
  • 12 Жовтня, 18:45
  • Розсилка

  Це допоможе Меркель укріпити позиції перед початком коаліційних переговорів

  Вибори у федеральній землі Нижня Саксонія заплановані на 15 жовтня 2017 року.

  Вони стали наслідком того, що депутат від партії Союз 90/Зелені перейшов до лав ХДС і це позбавило коаліційний уряд, який був сформований разом із Соціал-демократичною партією (СДПН), більшості в один голос.

  Відповідно до останніх опитувань, як повідомляє Reuters, СДПН підтримує 33% виборців, ХДС – 32%, Союз 90/Зелені і Вільна демократична партія обидві користуються популярністю в 10% виборців.

  Альтернатива для Німеччини (AfD), за прогнозами, має отримати 7% голосів і вперше отримати місця в регіональному парламенті Нижньої Саксонії.

  Перемога на регіональних виборах, як переконані німецькі аналітики, дещо посилить переговорні позиції Ангели Меркель – їй буде легше переконувати представників Союз 90/Зелені і ВДП у необхідності пошуків компромісних рішень по низці важливих питань внутрішньої і зовнішньої політики. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ