Миколаївська поліція розшукує невідомого, який скоїв зухвалий напад на молоду маму

  Після удару чоловіка постраждала впала на тротуар без свідомості і пролежала так приблизно 10 секунд
  Поліція Первомайська Миколаївської області України розшукує чоловіка, який підозрюється у жорстокому побитті молодої жінки на вулиці. Зловмисник ударив потерпілу по голові з такою силою, що дівчина втратила свідомість і впала на тротуар. Інцидент був знятий камерою спостереження, а відео опубліковано в інтернеті. Про це повідомляє
  • 12 Серпня, 22:41
  • Розсилка
  Чоловік вдарив одну з дівчат в обличчя і побіг геть
  Скріншот з камери спостереження
  Чоловік вдарив одну з дівчат в обличчя і побіг геть

  Після удару чоловіка постраждала впала на тротуар без свідомості і пролежала так приблизно 10 секунд

  Поліція Первомайська Миколаївської області України розшукує чоловіка, який підозрюється у жорстокому побитті молодої жінки на вулиці.

  Зловмисник ударив потерпілу по голові з такою силою, що дівчина втратила свідомість і впала на тротуар. Інцидент був знятий камерою спостереження, а відео опубліковано в інтернеті.

  Про це повідомляє «Первомайск.інфо».

  Злочин було скоєно щ 31 липня в мікрорайоні Коротченко в Первомайську, постраждала 24-річна Яна Розанова виклала відеозапис нападу в соцмережі. За словами дівчини, у той момент вона йшла з роботи забирати дитину з дитячого садка. Яна попросила небайдужих людей допомогти їй знайти нападника, який, на її думку, є приїжджим.

  На відео видно, що чоловік, який рухався назустріч дівчатам, вдарив одну з них в обличчя і побіг геть.

  Після удару постраждала впала на тротуар без свідомості і пролежала так приблизно 10 секунд. Пізніше медики діагностували у неї черепно-мозкову травму.

  Видання «Ера медіа» припускає, що дії зловмисника нагадують напади хуліганів, серед яких в останні роки дедалі популярнішою стає гра «вируби перехожого». Особливою «майстерністю» визнавалося вміння відправити в нокаут потерпілого з одного удару в голову.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ