Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мільйонні премії «Нафтогазу»: уряд заборонить бонуси і винагороди в держкомпаніях

  • Розсилка
  Мільйонні премії «Нафтогазу»: уряд заборонить бонуси і винагороди в держкомпаніях

  Гройсман виступив проти надмірних премій на державній службі

  Кабінет міністрів України вирішив заборонити виплати бонусів та винагород в компаніях, власником яких є держава.  Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду 18 липня.

  «Я пропоную абсолютно виважене та справедливе рішення: заборонити виплати бонусів і винагород в державних компаніях України. Я підтримую те, що зарплати та премії мають бути достойними, щоб люди не займалися корупцією. Але щодо жадібності, надмірності, фантастичних цифр, які планується виплачувати, я таке підтримати не можу», — заявив Гройсман.

  Нагадаємо, що нагладова рада «Нафтогазу» ухвалила рішення виплатити 41 співробітнику $46 млн премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Сума, яку компанія вирішила виплатити своїм співробітникам, складає 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 мільярда доларів) та складе 46,3 мільйона доларів. При цьому преміювати вирішили 41 особу, яка «прямо чи опосередковано внесла значний вклад у досягнення результату».

  Раніше стало відомо, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман направив листа наглядовій раді «Нафтогазу» через мільйонні премії.

  Також відомо, що Генпрокуратура розслідує мільйонні премії в «Нафтогазі».

  Звіт «Нафтогазу»: керівники побалували себе мільйонними преміями

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ