Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міноборони в одній з механізованих бригад виявило розтрату понад 4 млн грн

  • Розсилка
  Міноборони в одній з механізованих бригад виявило розтрату понад 4 млн грн

  Виявлена недостача майна продовольчої служби на суму майже 185 тис. грн

  Аудит Міністерства оборони виявив розтрату 5 млн грн у 24-й окремій механізованій бригаді. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

  «Під час проведення планового аудиту у 24-й окремій механізованій бригаді було виявлено низку порушень, які призвели до втрат на суму майже 5 мільйонів гривень», - сказано в ньому.
  Повідомляється, що протягом 2016 року на щоденному триразовому харчовому забезпеченні перебували від 200 до 450 офіцерів і контрактників, при цьому була зафіксована майже стовідсоткова явка на прийоми їжі, включаючи вихідні й святкові дні, що викликало сумнів з боку аудиторів.

  В такий спосіб були розтрачені більш ніж 4,2 млн грн.

  Окрім цього, більш ніж 433 тис. грн незаконно виплачені військовослужбовцям, які вважаються такими, що самовільно залишили військову частина й не мають права на виплати до завершення розслідування зазначених фактів.

  Також виявлена нестача майна продовольчої служби на майже 185 тис. грн і встановлені порушення, пов'язані з відсутністю обліку отриманого військового майна й несвоєчасних грошових виплат, та інші порушення.

  У зв'язку з цим міністр оборони Степан Полторак вирішив провести детальну перевірку виявлених фактів і дати оцінку законності прийнятих керівництвом військової частини рішень.

  Джерело: Українські новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ