Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мін'юст обрав Анастасію Задорожну головним люстратором України

  • Розсилка
  Анастасія Задорожна<br />Фото: Українські новини - Мін'юст обрав Анастасію Задорожну головним люстратором України
  Анастасія Задорожна
  Фото: Українські новини

  Переможниця конкурсу набрала 19,05 бали

  У конкурсі на посаду директора департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України перемогла в.о. директора департаменту Анастасія Задорожна. Про це повідомляється на сайті Мін'юсту.

  Варто зазначити, Анастасія Задорожна є головним спеціалістом відділу правового забезпечення та науково аналітичної роботи департаменту люстрації, а 17 березня Мін'юст призначив її виконуючим обов'язки директора департаменту люстрації. У 2010 році вона закінчила Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». Раніше Задорожна була помічником депутата Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенко» Олега Барни.

  Її заступником - начальником відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи департаменту з питань люстрації обрано Олександру Чіковані.


  293913

  Результати конкурсу

  Також конкурс визначив двох фахівців департаменту - головного спеціаліста відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи, ним став Сергій Козиренко, та провідного спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи та взаємодії з громадськими інститутами - Вікторія Білак.

  Нагадаємо, в кінці листопада 2016 року директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко пішла у відставку і Мін'юст оголосив конкурс на цю посаду.

  У грудні Мін’юст оголосив конкурс на заміщення посади директора департаменту люстрації. Тоді документи подало 12 осіб, проте переможця не обрали.

  У січні 2017 року міністерство оголосило повторний конкурс на «головного люстратора».

  У лютому стало відомо, що на посаду «головного люстратора» країни претендує 13 осіб. Проте комісія знову не визначила переможця конкурсу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ