Місія ОБСЄ за добу зафіксувала на Донеччині понад тисячу вибухів

  За добу кількість вибухів у Донецькій області значно збільшилася
  Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 11 грудня понад тисячу вибухів в Донецькій області та 50 вибухів - у Луганській. Відповідні дані опубліковані на офіційному сайті місії. Зазначається, що 10 грудня на Донеччині було зафіксовано близько 860 вибухів. Також співробітники місії повідомляють, що продовжували слідкувати за районами
  • 13 Грудня, 2017, 04:19
  • Розсилка
  Спостерігачі ОБСЄ
  Спостерігачі ОБСЄ

  За добу кількість вибухів у Донецькій області значно збільшилася

  Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 11 грудня понад тисячу вибухів в Донецькій області та 50 вибухів - у Луганській.

  Відповідні дані опубліковані на офіційному сайті місії.

  Зазначається, що 10 грудня на Донеччині було зафіксовано близько 860 вибухів.

  Також співробітники місії повідомляють, що продовжували слідкувати за районами розмежування сил і засобів у Станиці Луганській, Золотого та Петровського (всі - Луганська область). При цьому доступ місії залишався обмеженим у всіх трьох районах розмежування.

  Крім цього, спостерігачі зафіксували довгі черги на пункті пропуску біля Станиці Луганської та відвідали одну прикордонну зону, яка знаходиться за межами державного контролю.

  Нагадаємо, в окупованій Горлівці озброєні бойовики не дозволили членам ОБСЄ проїхати через блокпост і поспілкуватися з мешканцями.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ