Місія ОБСЄ зафіксувала на Донбасі 34 вибухи за день

  Фактично усі вибухи зафіксовано у Донецькій області
  Співробітниками Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) зафіксовано 4 вересня 30 вибухів в Донецькій області та чотири - у Луганській. Про це повідомляє 112.ua з посиланням на звіт місії, який оприлюднено ввечері 5 вересня. «Місія продовжувала стежити за районами роз'єднання сил і засобів
  • 6 Вересня, 02:57
  • Розсилка
  <p>Представники наглядової місії ОБСЄ</p>

  Представники наглядової місії ОБСЄ

  Фактично усі вибухи зафіксовано у Донецькій області

  Співробітниками Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) зафіксовано 4 вересня 30 вибухів в Донецькій області та чотири - у Луганській.

  Про це повідомляє 112.ua з посиланням на звіт місії, який оприлюднено ввечері 5 вересня.

  «Місія продовжувала стежити за районами роз'єднання сил і засобів поблизу Станиці Луганської, Золотого та Петровського (всі - Луганська область)», - йдеться у звіті.

  При цьому доступ співробітників місії залишався обмеженим у зонах роз'єднання і в інших місцях, в тому числі в зоні знаходження важкого озброєння, яка не знаходиться під урядовим контролем у Донецькій області.

  Крім того, співробітники спецміссії бачили зброю поблизу Анадоля (Донецької області).

  Також місія сприяла і контролювала ремонт і технічне обслуговування трубопроводу Горлівка - Торецьк (Донецька область) і водопроводу поблизу Новотошковского (Луганська область).

  Крім того, СММ продовжувала стежити за початком навчального року по обидві сторони лінії зіткнення.

  Нагадаємо, 4 вересня бойовики 36 разів обстріляли позиції сил АТО.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ