Митники на Закарпатті попалися на контрабанді цигарок у шинах

  При обшуку на посту «Вілок» також вилучено «чорну касу» митників у понад 20 тис. грн
  Заступника начальника КПП «Вілок» на Закарпатті затримано при одержанні 5 тис. грн за дозвіл перевозити тютюнові вироби в автомобільних шинах. Про це повідомляє прокуратура Закарпатської області. Працівниками слідчого відділу прокуратури Закарпатської області спільно с співробітниками відділу боротьби з корупцією та організованою
  • 20 Червня, 10:49
  • Розсилка
  Фото:&nbsp;<span>прокуратура Закарпатської області</span>
  Фото: прокуратура Закарпатської області

  При обшуку на посту «Вілок» також вилучено «чорну касу» митників у понад 20 тис. грн

  Заступника начальника КПП «Вілок» на Закарпатті затримано при одержанні 5 тис. грн за дозвіл перевозити тютюнові вироби в автомобільних шинах.

  Про це повідомляє прокуратура Закарпатської області.

  Працівниками слідчого відділу прокуратури Закарпатської області спільно с співробітниками відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю викрито та затримано при одержанні 5 тис. грн неправомірної вигоди заступника начальника митного посту «Вілок» Закарпатської митниці державної фіскальної служби (ч.4 ст. 368 КК України).

  Як попередньо встановлено, вказані кошти митник отримав за надання дозволу безперешкодного переміщення через кордон тютюнових виробів, прихованих в автомобільних шинах.  При обшуку на МП «Вілок» також вилучено «чорну кассу» митників у понад 20 тис. грн.

  Наразі заступника начальника митного посту затримано згідно зі  ст 208 КПК, вирішується питання про оголошення йому підозри у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст.368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою.

  Також перевіряється причетність інших службових осіб МП «Вілок» - митників і прикордонників - до вчинення вказаного правопорушення.

  Санкція вказаної статті передбачає відповідальність до 10 років позбавлення волі.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ