рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Монблан закриють від натовпу туристів

  • Розсилка
  Французький президент Еммануель Макрон зробив заяву біля Монблану - Монблан закриють від натовпу туристів
  Французький президент Еммануель Макрон зробив заяву біля Монблану

  Франція до кінця року створить природний заповідник навколо Монблану

  Президент Франції Еммануель Макрон у четвер, перебуваючи біля підніжжя Монблану, пообіцяв посилити політику захисту довкілля у Франції, і, зокрема, захистити гору від надмірної кількості туристів і забруднення.

  Про це повідомляє BBC.

  У середу французький президент провів обід біля Монблану разом з міністром екології і низкою вчених-кліматологів. А в четвер делегація відвідала найбільший льодовик у Франції Мер-де-Глас, який шаленими темпами тане.

  Виступаючи біля підніжжя Монблану, Макрон сказав, що 2020 рік стане вирішальним для довкілля. «Те, що ми бачимо із таненням льодовиків, є незаперечним доказом глобального потепління», - сказав Макрон.

  Президент Франції заявив, що боротьба за біорізноманіття є «боротьбою за наше власне виживання», і офіційно оголосив про заснування нового агентства — Французького бюро з біорізноманіття (OFB). Цей орган буде здійснювати моніторинг і працюватиме над відновленням довкілля.

  Франція також до кінця року створить природний заповідник навколо Монблану, найвищої точки Західної Європи. У зв’язку з цим будуть впроваджені правила про кількість людей, які зможуть відвідувати гору — особливо влітку.

  Критики часто говорять про загрози від зростання кількості туристів, що приїжджають до Монблану, та про забруднення, яке вони залишають після себе.

  Франція ненадовго обмежила доступ Монблану в 2018 році через побоювання з приводу надміру туристів і забруднення.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ