Московська церква протестує біля Ради проти свого закриття в Україні

  18 травня біля стін Верховної Ради планують провести молебень
  В четвер, 18 травня, біля стін Верховної Ради розпочалась акція протесту прочан московського патріархату з метою закликати депутатів «не приймати антирелігійні законопроекти». Як відомо,  сьогодні в парламенті народні депутати планують розглянути два законопроекти № 4128 та № 4511, які, на думку керівництва УПЦ МП, є
  • 18 Травня, 09:56
  • Розсилка
  <p>Мітинг УПЦ МП під Верховною Радою</p>
<p>Фото: Главком</p>

  Мітинг УПЦ МП під Верховною Радою

  Фото: Главком

  18 травня біля стін Верховної Ради планують провести молебень

  В четвер, 18 травня, біля стін Верховної Ради розпочалась акція протесту прочан московського патріархату з метою закликати депутатів «не приймати антирелігійні законопроекти».

  Як відомо,  сьогодні в парламенті народні депутати планують розглянути два законопроекти № 4128 та № 4511, які, на думку керівництва УПЦ МП, є «абсолютно репресивними».  22 квітня у Верховній Раді було зареєстровано Проект закону, проголосувавши який депутати можуть поставити крапку в існуванні Московського патріархату в нашій країні. Проект закону №4511 носить назву «Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною Радою України державою-агресором».   На думку значної частки українців та деяких істориків, УПЦ МП фактично можна сміливо асоціювати з Російською православною церквою (РПЦ). А РПЦ була створена тов. Сталіним для легалізації релігії і контролю з боку спецслужб – за принципом «якщо явище не можна здолати, його слід очолити».

  Читайте також статтю: «Заборона» московської церкви. Навіщо влада мобілізує фанатів Путіна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ