На Дніпропетровщини лисиці влаштовують масові набіги на села
![На Дніпропетровщини лисиці влаштовують масові набіги на села](/img/article/5155/17_main-v1532539138.jpg)
У передмісті Дніпра збільшилася кількість лисиць
За чотири роки кількість лисиць у Дніпропетровській області збільшилася в кілька разів
Дикі лисиці в передмісті Дніпра знищують господарства місцевих жителів. Вони зовсім не бояться людей, крадуть птицю і псують овочі, але більше за все місцеві бояться сказу. Про це в середу, 25 липня повідомляє канал Україна.
Відзначається, що лисиць мікрорайону Одинківка розвелося вже близько двох десятків.
Майже щодня місцеві жителі знаходять на своїх городах нові лисячі сліди і нори. Вперше побачили лисиць біля своїх будинків чотири роки тому. З тих пір кількість цих диких тварин зросла в кілька разів.
Місцеві жителі мікрорайону вже не раз зверталися до чиновників, але відповіді так і не отримали.
Коментарі — 0