На Херсонщині зафіксували новий спалах африканської чуми свиней

  Діагноз АЧС було підтверджено лабораторними дослідженнями
  Фахівці Держпродспоживслужби зареєстрували черговий випадок африканської чуми свиней (АЧС) у Херсонській області. [READ_MORE] Про це повідомила прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів. Згідно з повідомленням, ветеринари зафіксували захворювання і загибель свиней у підсобному господарстві
  • 15 Березня, 15:26
  • Розсилка

  Діагноз АЧС було підтверджено лабораторними дослідженнями

  Фахівці Держпродспоживслужби зареєстрували черговий випадок африканської чуми свиней (АЧС) у Херсонській області.  Про це повідомила прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

  Згідно з повідомленням, ветеринари зафіксували захворювання і загибель свиней у підсобному господарстві громадянина, який проживає у селі Осокорівка Нововоронцовського району.

  Діагноз АЧС було підтверджено лабораторними дослідженнями. В осередку захворювання проводяться заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

  Як повідомлялося, у 2017 році в Україні вилучено та утилізовано три тисячі свиней, заражених чумою.

  Через африканську чуму свиней карантин діє у 49 населених пунктах.

  Читайте також статтю «Главкома»: Володимир Лапа: Якщо темпи поширення чуми зберігатимуться, до 2020 року ми втратимо 1,2 мільйона свиней

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ