На кордоні виявили два танкові прожектори, які везли з Росії

  З пояснень водія автобуса стало відомо, що передачу він отримав в м. Санкт-Петербург
  Товари військового призначення виявили сьогодні вранці в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники Чернігівського загону. Про це інформує Державна прикордонна служба, повідомляє «Главком». За даними прикордонників, пакунок з товаром виявили у рейсовому автобусі, який прибув на в’їзд в Україну та прямував із Росії.
  • 18 Червня, 14:57
  • Розсилка
  Танковий прожектор
  Танковий прожектор

  З пояснень водія автобуса стало відомо, що передачу він отримав в м. Санкт-Петербург

  Товари військового призначення виявили сьогодні вранці в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники Чернігівського загону. Про це інформує Державна прикордонна служба, повідомляє «Главком».

  За даними прикордонників, пакунок з товаром виявили у рейсовому автобусі, який прибув на в’їзд в Україну та прямував із Росії.

  Під час здійснення огляду транспортного засобу прикордонний наряд спільно з співробітником митного поста виявили в багажному відділені автобуса два танкові прожектори типу «Луна».

  З пояснень водія автобуса стало відомо, що передачу, яку він отримав в м. Санкт-Петербург від невідомої особи, повинні були забрати в одному з українських міст. Наразі вантаж вилучено.

  До УСБУ в Чернігівській області направлено повідомлення для внесення в ЄРДР за ст.333 ККУ «Порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ