На Львівщині від грипу померло чотири людини

  Львівщина потерпає від грипу: його жертвами вже стали четверо людей, серед них - двоє дітей
  Кількість загиблих від грипу у Львівській області становить 4 людини, у тому числі 2 дитини. У Стрию 4-річний хлопчик помер від сезонного грипу, а в Золочеві 40-річна жінка померла через ускладнення у формі пневмонії, передає 112 Україна. У Буську грип забрав життя 1,5-річного хлопчика і 54-річної жінки з Жовківського району. Також у Львівському
  • 29 Грудня, 2016, 08:50
  • Розсилка

  Львівщина потерпає від грипу: його жертвами вже стали четверо людей, серед них - двоє дітей

  Кількість загиблих від грипу у Львівській області становить 4 людини, у тому числі 2 дитини.

  У Стрию 4-річний хлопчик помер від сезонного грипу, а в Золочеві 40-річна жінка померла через ускладнення у формі пневмонії, передає 112 Україна.

  У Буську грип забрав життя 1,5-річного хлопчика і 54-річної жінки з Жовківського району. Також у Львівському обласному центрі повідомили, що в аналізах всіх хворих виявили вірус сезону А.

  Відомо, що постраждалі страждали від цукрового діабету, ішемічної хвороби серця, хвороби нирок і шлункових порушень. Всі четверо, за словами медиків, були в групі ризику.

  Наголошується, що за минулий тиждень на території області на грип захворіли понад 30 тис. осіб. «Тому карантин у Львові продовжили до кінця року», - сказано у повідомленні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ