На Одещині до смерті побили матроса в день його народження

  Тіло військовослужбовця знайшов біля воріт свого будинку місцевий лікар
  В Одеській області було знайдене тіло матроса Військово-морських сил Збройних сил України Арслана Шейхова. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила радник начальника Генерального штабу ЗСУ Олена Вербицька. За її словами, 11 серпня військовослужбовець, перебуваючи у законному звільненні, разом з родиною святкував вдома 33-й день
  • 13 Серпня, 00:42
  • Розсилка
  Фото ілюстративне
  Фото ілюстративне

  Тіло військовослужбовця знайшов біля воріт свого будинку місцевий лікар

  В Одеській області було знайдене тіло матроса Військово-морських сил Збройних сил України Арслана Шейхова.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила радник начальника Генерального штабу ЗСУ Олена Вербицька.

  За її словами, 11 серпня військовослужбовець, перебуваючи у законному звільненні, разом з родиною святкував вдома 33-й день народження.

  «Близько 19.00 до нього заїхав на власному автомобілі його знайомий громадянин Злий В.І. (1976 р.н.,) за кілька хвилин вони поїхали в невідомому напрямку», - написала вона і додала, що більше Шейхова ніхто живим не бачив.

  Тіло військовослужбовця близько 23.50 знайшов біля воріт свого будинку місцевий лікар с. Єгорівка (Одеська обл., Роздільнянський район). 

  «Під час огляду тіла представниками Національної поліції було виявлено множинні садини на тілі та голові, переломи носа та черепа», - зауважила радник начальника Генштабу. 

  Вона додала, що тіло військовослужбовця було доставлено до моргу у м. Роздільна Одеської області. 

  «За попередньою інформацією судово-медичного експерта місцевого моргу, смерть Шейхова настала у зв’язку із захльобуванням блювотною масою. Про вищезазначені тілесні ушкодження, які є несумісні з життям, навіть мова не йде!» - наголосила вона.

  На думку Вербицької, такий висновок експерта зумовлений тим, що знайомий військовослужбовця - колишній співробітник органів МВС.

  Вона додала, що знайомий, з яким поїхав військовослужбовець, затриманий та перебуває в Роздільнянському ВП ГУ НП в Одеській області.

  Інформацію про загибель матроса також підтвердили у прес-центрі командування ВМС України.

  До слова, у суботу Міністерство внутрішніх справ повідомило, що тіло полковника спецназу Нацгвардії Олександра Бойка, якого було вбито 3 червня в бою під Попасною, знайдено.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ