На військовому полігоні через стрільби сталася пожежа

  До ліквідації пожежі залучено 289 чоловік та 23 од. техніки
  У Дніпропетровській області сьогодні внаслідок проведення навчальних стрільб сталося загорання сухої трави та лісової підстилки окремими осередками на площі близько 25 га. Про це повідомляє ДСНС. «Станом на 15 год. стрільби призупинено. До ліквідації пожежі залучено 289 чоловік та 23 од. техніки, з них від ДСНС 75 чоловік
  • 17 Липня, 19:42
  • Розсилка

  До ліквідації пожежі залучено 289 чоловік та 23 од. техніки

  У Дніпропетровській області сьогодні внаслідок проведення навчальних стрільб сталося загорання сухої трави та лісової підстилки окремими осередками на площі близько 25 га.

  Про це повідомляє ДСНС.

  «Станом на 15 год. стрільби призупинено. До ліквідації пожежі залучено 289 чоловік та 23 од. техніки, з них від ДСНС 75 чоловік особового складу та 10 од. Техніки», - йдеться у повідомленні.

  На місці події працює оперативна група Головного Управління ДСНС України в Дніпропетровській області на чолі з в.о. начальника ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Ігорем Логвіненком.

  Офіційно повідомляється, що о 10 год. 45 хв. 17 липня поблизу смт Гвардійське Новомосковського району Дніпропетровської області на території військового полігону Міністерства оборони України внаслідок проведення навчальних стрільб сталося загорання сухої трави та лісової підстилки окремими осередками на площі близько 25 га.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ