НАБУ заперечує затримання свого співробітника на хабарі

  У НАБУ заявили, що поширена прес-секретарем генпрокурора інформація про затримання є хибною
  Національне антикорупційне бюро України  спростовує інформацію, розповсюджену прес-секретарем генерального прокурора Ларисою Сарган, про нібито затримання співробітника НАБУ на Сумщині за фактом вимагання неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба НАБУ на своїй сторінці в Facebook. «Жодного із діючих співробітників
  • 19 Травня, 19:26
  • Розсилка
  Хабар
  Хабар

  У НАБУ заявили, що поширена прес-секретарем генпрокурора інформація про затримання є хибною

  Національне антикорупційне бюро України  спростовує інформацію, розповсюджену прес-секретарем генерального прокурора Ларисою Сарган, про нібито затримання співробітника НАБУ на Сумщині за фактом вимагання неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба НАБУ на своїй сторінці в Facebook.

  «Жодного із діючих співробітників Національного антикорупційного бюро наразі не затримано. Інформація, поширена прес-секретарем пана Луценка, є хибною», - заявляють в Антикорупційному бюро.

  НАБУ звертається до колег з Генеральної прокуратури з проханням ретельно перевіряти матеріали кримінальних проваджень перед тим, як робити публічні заяви.

  Нагадаємо, Сарган повідомила, що сьогодні співробітники прокуратури Сумської області спільно з СБУ затримали при отриманні хабара на суму 150 тис. доларів співробітника НАБУ та його спільника.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ