Нацполіцію Донеччини очолив генерал Семенишин

  Раніше Семенишин очолював поліцію Хмельниччини
  Генерал поліції 3-го рангу Микола Семенишин, який раніше очолював Головне управління Національної поліції України в Хмельницькій області, призначений начальником поліціі в Донецькій області. Про це повідомляє прес-служба МВС. Нового начальника представили 13 вересня під час наради з особовим складом Донецького ГУНП, що відбулася під головуванням
  • 13 Вересня, 15:05
  • Розсилка
  Генерал поліції Микола Семинишин
  Генерал поліції Микола Семинишин

  Раніше Семенишин очолював поліцію Хмельниччини

  Генерал поліції 3-го рангу Микола Семенишин, який раніше очолював Головне управління Національної поліції України в Хмельницькій області, призначений начальником поліціі в Донецькій області.

  Про це повідомляє прес-служба МВС.

  Нового начальника представили 13 вересня під час наради з особовим складом Донецького ГУНП, що відбулася під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.

  «Я вважаю, що генерал Семенишин сприятиме більш ефективному вирішенню всіх проблемних питань, які будуть поставлені в цьому непростому регіоні. Сподіваюся на ваш професіоналізм і бажання виконувати свої обов'язки», - наголосив під час наради Яровий.

  Своєю чергою новопризначений начальник поліції Донеччини нагадав, що основний девіз поліції України – «Служити і захищати».

  «Зараз я бачу дуже багато проектів, які можна запропонувати. Наприклад, проект з профілактики підліткової злочинності», - заявив Семенишин.

  Новий керівник поліції Донеччини народився 25 листопада 1969 на Хмельниччині. Службу в органах внутрішніх справ розпочав в 1990 році міліціонером патрульно-постової служби в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області. Згодом працював в підрозділах карного розшуку і на керівних посадах підрозділів правоохоронних органів в Західній Україні.

  Нагадаємо, 17 липня очільник Головного управління Національної поліції у Донецькій області В'ячеслав Аброськін отримав посаду першого заступника голови Національної поліції.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ