Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НАК «Надра України» обіцяє спрямувати кошти інвесторів у розвідку газових родовищ

  • Розсилка
  НАК «Надра України» обіцяє спрямувати кошти інвесторів у розвідку газових родовищ

  Міністерство фінансів отримало гарантійний лист від НАК «Надр України» щодо того, як будуть використані всі надходження від продажу частки участі в Юзівському проекті

  Всі надходження до НАК «Надра України» від продажу частки участі в Юзівському проекті будуть спрямовані виключно на фінансування робіт для збільшення мінерально-сировинної бази України.

  Про це йдеться в офіційній заяві, опублікованій 10 серпня на сторінці компанії у Facebook, та зазначається, що всі кошти НАК «Надра України» належать державі та народу України.

  «У компанії НАК «Надра України» занепокоєні некоректним висвітленням та спекуляціями деяких ЗМІ та соціальних медіа з приводу ймовірного отримання НАК «Надра України» від іноземних інвесторів 1 млрд грн відповідно до можливого рішення Кабінету міністрів України стосовно угоди про розподіл продукції між урядом та дочірніми структурами компанії ЕРН щодо розробки Юзівського проекту», – повідомляє прес-служба компанії.

  Також зазначається, що НАК «Надра України» надала гарантійного листа Міністерству фінансів, що всі надходження від продажу частки участі в Юзівському проекті будуть спрямовані виключно на фінансування робіт для збільшення мінерально-сировинної бази України, у зв’язку з їх хронічним недофінансуванням із державного бюджету.

  У компанії також наголошують, що НАК «Надра України» є державною компанією, та всі надходження від господарської діяльності дочірніх компаній належать державі.

  «Ми вітаємо рішення уряду щодо підтримки та належного фінансування розвідки нових газових родовищ компанією НАК «Надра України». Тримаємо курс на збільшення видобутку газу та досягнення енергетичної незалежності України», – йдеться у пості НАК «Надра України».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ