Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нардепам-прогульникам не виплатили майже 16 млн гривень

  • Розсилка
  Депутатам-прогульникам не виплатили майже 16 мільйонів гривень - Нардепам-прогульникам не виплатили майже 16 млн гривень
  Депутатам-прогульникам не виплатили майже 16 мільйонів гривень

  Лише 37% народних депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради у жовтні

  Верховна Рада України цього року не виплатила 15 мільйонів 826 тисяч гривень зарплати народним депутатам, які не відвідували засідань парламенту.

  Про це повідомив 8 листопада спікер Андрій Парубій.

  За його словами, депутатів не можна змусити ходити на пленарні засідання, і невиплата їм частин зарплат є механізмом впливу на них.

  Громадська організація «Комітет виборців України» нещодавно повідомила, що лише 37% народних депутатів (157 із 423) відвідали всі засідання Верховної Ради у жовтні.

  За даними письмової й електронної реєстрацій, десять депутатів не були на жодному засіданні. Серед них Вадим Рабінович, Лев Підлісецький, Гліб Загорій і Дмитро Ярош. Офіційно депутати пропустили засідання з невідомих причин, тобто не через хворобу чи відрядження, повідомляє КВУ.

  За даними КВУ, найбільше депутатів-прогульників у групах «Воля Народу» і «Відродження», а також фракції «Опозиційного блоку».

  У порівнянні з вереснем кількість депутатів-прогульників зросла. У вересні всі засідання Ради відвідали 43% народних депутатів, жовтні – 37%.

  Найбільше депутатів офіційно були відсутні на засіданні парламенту 19 жовтня – 123 депутати.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ