Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нардепи цього тижня візьмуться за екологію, економіку та інтелектуальну власність

  • Розсилка
  Нардепи цього тижня візьмуться за екологію, економіку та інтелектуальну власність

  Ключовим буде четвер, коли планується ухвалити закон про захист інтелектуальної власності

  На поточному пленарному тижні Верховна Рада розгляне питання соціальних гарантій чорнобильцям, блоки питань ядерної політики та ядерної безпеки, екології, економічної політики, екологічної політики, аграрної політики та інтелектуальної власності, повідомив спікер  Андрій Парубій.

  «Пропонується, щоб перший день цього тижня ми приурочили найбільшою мірою проблематиці чорнобильців. Ми проаналізували всі законопроекти, які є у Верховній Раді», - повідомив він на погоджувальній раді. Наступним у вівторок буде блок питань ядерної політики та ядерної безпеки, які також безпосередньо стосуються ЧАЕС. Також у цей день Рада розгляне блок питань екологічної політики, сказав спікер.

  За словами Парубія, на середу пропонується ряд ратифікації міжнародних договорів. «Також планується, що ми почнемо ряд питань економічної політики, які містять значну кількість правок, щоб ми могли їх розглянути і в четвер вийти на голосування», - повідомив Парубій.

  «У четвер пропонується блок питань аграрної політики та блок питань інтелектуальної власності. Ключовий і базовий закон, який стосується інтелектуальної власності ще не отримав рішення комітету, але я сподіваюся, що рішення буде до четверга», - розповів спікер.

  Нагадаємо про те, що восьма сесія парламенту розпочалася 6 лютого. Триватиме вона до 20 липня, однак останнє пленарне засідання заплановано на 13 липня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ