Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НАЗК перевірило декларації Порошенка: порушень не виявлено

  • Розсилка
  Президент України Петро Порошенко - НАЗК перевірило декларації Порошенка: порушень не виявлено
  Президент України Петро Порошенко

  НАЗК встановило достовірність задекларованих відомостей у деклараціях Петра Порошенка за 2015-й і 2016 роки

  Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про затвердження результатів повної перевірки декларацій за 2015 і 2016 роки президента України Петра Порошенка. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

  Агентство встановило, що Порошенко при складанні та поданні декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 і 2016 роки, дотримав вимоги закону України «Про запобігання корупції».

  «За результатами перевірки уповноважені особи НАЗК встановили достовірність задекларованих відомостей у деклараціях за 2015 і 2016 роки. Точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим з наявних джерел. Також не виявлено конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення», - інформує НАЗК.

  Повідомляється також, що під час здійснення повної перевірки декларацій НАЗК використовувало інформацію, отриману з Національної автоматизованої інформаційної системи департаменту Державної автомобільної інспекції, Державного суднового реєстру України та Суднової книги України, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державного реєстру цивільних повітряних суден України, Державного земельного кадастру, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, державних реєстрів патентів України на винаходи, корисні моделі, промислові зразки та знаки для товарів і послуг, а також  інформацію, отриману на запити від державних органів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ