Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Неповнолітня донька» губернатора Запорізької області продала майна на 4 млн грн

  • Розсилка
  Костянтин Бриль, голова Запорізької ОДА - «Неповнолітня донька» губернатора Запорізької області продала майна на 4 млн грн
  Костянтин Бриль, голова Запорізької ОДА

  Донька Бриля отримала 3,9 млн грн від продажу свого майна?

  Донька голови Запорізької області Костянтина Бриля Крістіна продала нерухомого майна майже на 4 млн грн. Відповідна інформація міститься у відомостях про суттєві зміни майнового стану губернатора, оприлюднених на сайті НАЗК.

  Покупцем вказаний Говядін Олександр Васильович. Серед відомих людей, які також мають таке ім'я - колишній виконувач обов'язків генерального директора ПАТ «Карлсберг Україна».

  Привертає увагу те, як ця інформація сформульована у документі: «Дохід від відчуження нерухомого майна неповнолітньою донькою Бриль Крістіною Костянтинівною».

  Для збільшення - натисніть на зображення


  brul

  Згідно з даними, вказаними у декларації Бриля за 2016 рік, його донці Крістіні належать квартира площею 151 «квадрат» (вказана у декларації оціночна вартість 253 тис. 570 грн), гараж (оціночна вартість 27 тис. 306 грн) та будинок у 629 «квадратів» (оціночна вартість 935 тис. 437 грн). Вся нерухомість знаходиться у Києві.

  Як повідомлялось, раніше голова Запорізької ОДА відмовився оприлюднювати декларацію - мовляв, так йому наказала Служба безпеки України, чинним офіцером якої він був.

  У СБУ заявили, що декларація голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля відсутня на сайті НАЗК, оскільки він проходить військову службу у Службі безпеки України. У відомстві запевнили, що голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль подав декларацію вчасно.

  Костянтин Бриль заявив, що подав у відставку з СБУ за власним бажанням, а 23 травня НАЗК оприлюднило його декларацію за 2016 рік.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ