Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Німецький суд дозволив продавати «шибениці для Меркель»

  • Розсилка
  Німецький суд дозволив продавати «шибениці для Меркель»

  Автор ідеї злий на уряд ФРН через те, що він не зміг перевезти в Німеччину батьків дружини-українки, будинок яких був зруйнований на Донбасі

  Німецький суд не побачив у продажу «міні-шибениць» жодної крамоли і дозволив подальший продаж «сувенірів».

  Таке рішення суд землі Саксонія оголосив на цьому тижні після багатьох місяців роздумів.

  «Ці шибениці являють собою витвір мистецтва, а тому не повинні сприйматися серйозно», - повідомляють про постанову суддів ЗМІ.

  Йдеться про вироби заввишки 21 см і шириною 10.5 см, вартістю 15 євро, виготовлені в майстерні прихильника антиісламського руху Pegida. Вперше подібні речі з'явилися на демонстраціях руху в Дрездені 2015 року з написами: «Зарезервовано для матусі Меркель», серед «клієнтів» значився і віце-канцлер Зігмар Габріель.

   «Йдеться про сатиру. Ніхто нікого тут не збирається вішати», - запевняє творець «сувенірів» Йенс Дебель, який вже продав близько 25 таких виробів.

  В одному давньому інтерв'ю Дебель заявив, що спочатку злість на уряд у нього з'явилася після того, як він не зміг перевезти в Німеччину батьків дружини-українки, будинок яких був зруйнований на Донбасі. Уряд, заявив він тоді MDR, визнав війну в Сирії і запросив біженців звідти, а війну в Україні – ні.

  Міністерство юстиції ФРН в середу відмовилося коментувати рішення саксонського суду.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ