Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Новий очільник ОБСЄ: Україна буде нашим пріоритетом

  • Розсилка
  Міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак - Новий очільник ОБСЄ: Україна буде нашим пріоритетом
  Міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак

  Майбутній голова ОБСЄ додав, що приїде в Україну з візитом вже на початку року

  Міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак, який з 1 січня керуватиме в ОБСЄ, свій перший візит у цій якості планує здійснити в Україну.

  Про це він заявив у Мілані, де триває міністерська зустріч організації.

  Лайчак запевнив, що допомога у розв’язанні українсько-російського конфлікту (який за термінологією ОБСЄ має назву "конфлікт в та навколо України") стане його ключовим завданням на час річного головування.

  «Звичайно, Україна буде нашим основним пріоритетом. ОБСЄ  взагалі дуже непокоїть  те, як пом’якшити цю ситуацію і як допомогти людям, яких зачепив цей конфлікт. Ми будемо чесним посередником і готуватимемо грунт для політичних переговорів», - заявив міністр.

  «Україна – наш сусід і ми справді чудово знаємо, якою є ситуація. Я відслідковував її від початку і сподіваюся використати ці знання щоби зсунути ситуацію, щоби допомогти», - додав Лайчак. Він наголосив, що ставить перед собою «реалістично амбітні завдання», але відмовився уточнювати, на які саме результати розраховує.

  Майбутній очільник ОБСЄ додав, що приїде в Україну з візитом вже на початку року. «Це буде мій перший закордонний візит (в якості головуючого)», зазначив він. Раніше під час візитів на початку головування попередники Лайчака їхали на Донбас. 

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ