Новий скандал нардепа Дейдея: НАБУ розпочало справу

  За останні 9 років нардеп разом з дружиною заробили 1,5 мільйони гривень
  Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП), здійснюють розслідування у провадженні за фактом незаконного збагачення народного депутата фракції «Народний фронт» Євгена Дейдея. В минулому році маленька кондитерська дружини Дейдея принесла прибутку більше 1 мільйона гривень.
  • 12 Жовтня, 07:32
  • Розсилка
  <span>Євген Дейдей&nbsp;</span>
  Фото: Главком
  Євген Дейдей 

  За останні 9 років нардеп разом з дружиною заробили 1,5 мільйони гривень

  Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП), здійснюють розслідування у провадженні за фактом незаконного збагачення народного депутата фракції «Народний фронт» Євгена Дейдея.

  В минулому році маленька кондитерська дружини Дейдея принесла прибутку більше 1 мільйона гривень.

  «Було чітко доведено, що Євген Дейдей не може пояснити походження великих статків, якими володіє він та його дружина», – розповів голова НАБУ Назар Холодницький.

  За останні 9 років нардеп разом з дружиною заробили 1,5 мільйони гривень. У той час в сімї з’явилось майна на 6 мільйонів гривень.

  «Слідство встановило, що впродовж 2015-2016 років нардеп придбав власності на суму непідставною з його отриманим прибутком», – сказала прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра.

  З 2016 року Дейдей придбав два елітних позашляховики. Вартість яких більше 3 мільйонів гривень і обидва записні на його дружину. Також дружина нардепа має у власності дві елітні квартири в Одесі. Журналісти знайшли ще одну в Києві площею більше 100 квадратних метрів теж в елітному районі.

  Джерело: 24 канал

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ