Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Одеський губернатор Степанов збирається знову купити будинок в селі

  • Розсилка
  Максим Степанов - Одеський губернатор Степанов збирається знову купити будинок в селі
  Максим Степанов

  Жити в будинку губернатор не буде, а подарує сироті

  Максим Степанов вже вдруге планує купити будинок в маленькому селі на Одещині. Як розповів сам губернатор в інтерв'ю виданню «КП в Україні», жити в будинку він не стане, а подарує сироті. Реєстрація за «місцем проживання» дозволить наповнити бюджет цього та навколишніх сіл.

  «Зараз я офіційно зареєстрований в Окнянском районі. Купив там будинок, який потім подарував сироті. У селі не вистачало грошей на школу, а мені потрібно було заплатити великі одноразові податки. Місцевій школі - 113 років, туалет там на вулиці! Немає нормального спортзалу. Причому, прекрасний колектив вчителів, але умови просто відсутні ... Так ось там, в селі Створив, є дівчинка-сирота, яка хотіла залишитися там жити, але ніде. Я купив невеликий будинок, подарував цій дівчинці, але залишився там зареєстрованим, платив податки. Але зараз вже знайшов село в іншому районі, збираюся переїжджати. Буду мігрувати», - повідомив Максим Степанов.

  Майбутня нерухомість одеського губернатора знаходиться в селі Степанівка Роздільнянського району. Головна дорога в цій місцевості багато років потребує ремонту. Саме на неї, за задумом Степанова, підуть на цей раз його податки.

  «Діємо по вже налагодженому алгоритму: купується будинок, дарується дитині. Я плачу податки», - підкреслив глава Одеської ОДА.

  Нагадаємо, в 2017 році одеський губернатор Максим Степанов придбав будинок в селі Створив і подарував його місцевій жительці, дівчині-сироті Вікторії. Завдяки придбанню нерухомості, він зареєструвався в цьому населеному пункті і заплатив податки в місцевий бюджет, щоб допомогти будівництву місцевої школи.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ