Оголошено час зустрічі лідерів «Нормандської четвірки»

  У розкладі заходів президента Франції Олланда вказано, що зустріч розпочнеться о 18:30
  Зустріч лідерів країн «Нормандської четвірки», що запланована на завтра у Берліні, розпочнеться о 18:30 за київським часом. Про це свідчить розклад заходів на сайті президента Франції Франсуа Олланда. [READ_MORE] Згідно з даними сайту, Олланд у першій половині дня матиме низку зустрічей, зокрема буде присутній на засіданні Ради
  • 18 Жовтня, 2016, 17:12
  • Розсилка

  У розкладі заходів президента Франції Олланда вказано, що зустріч розпочнеться о 18:30

  Зустріч лідерів країн «Нормандської четвірки», що запланована на завтра у Берліні, розпочнеться о 18:30 за київським часом. Про це свідчить розклад заходів на сайті президента Франції Франсуа Олланда.  Згідно з даними сайту, Олланд у першій половині дня матиме низку зустрічей, зокрема буде присутній на засіданні Ради міністрів.

  Крім того, у нього запланована зустріч у Парижі і після «нормандського саміту». Втім, її, вочевидь, буде скасовано або перенесено на більш ранній час.

  Не виключено, що час зустрічі вказано орієнтовно.

  Прес-служби глав Німеччини, України та РФ про час зустрічі поки що не повідомляли.

  Речник німецького уряду Штеффен Зайберт у Twitter повідомив лише, що канцлер Ангела Меркель запросила лідерів трьох країн на зустріч «завтра ввечері».

  Нагадаємо, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову у тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда та канцлера ФРН Ангели Меркель, під час якої сторони домовилися провести зустріч глав держав у «нормандському форматі» 19 жовтня у Берліні для спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських угод.

  У Кремлі згодом підтвердили, що на зустріч з лідерами України, Німеччини та Франції у Берліні також збирається Путін.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ