Окупанти планують побудувати 50-кілометровиий паркан на межі Криму та Херсонщини

  Огорожа повинна з’явитися в першому півріччі 2018 року
  Прикордонне управління ФСБ Росії і компанія з Пензенської області уклали контракт на будівництво 50-кілометрового загородження на адмінмежі окупованого Криму з Херсонською областю. Про це інформує «Интерфакс». Ціна контракту становить майже 204 млн рублів. Джерелом фінансування є кошти з федерального бюджету Росії. Інженерне
  • 22 Грудня, 2017, 03:57
  • Розсилка
  Висота інженерного загородження над землею становитиме 2,1 м, заглиблення в ґрунт – 0,3 м
  Фото: ТАСС, Алексей Павлишак
  Висота інженерного загородження над землею становитиме 2,1 м, заглиблення в ґрунт – 0,3 м

  Огорожа повинна з’явитися в першому півріччі 2018 року

  Прикордонне управління ФСБ Росії і компанія з Пензенської області уклали контракт на будівництво 50-кілометрового загородження на адмінмежі окупованого Криму з Херсонською областю.

  Про це інформує «Интерфакс».

  Ціна контракту становить майже 204 млн рублів. Джерелом фінансування є кошти з федерального бюджету Росії.

  Інженерне загородження призначене «для використання у складі комплексів технічних засобів охорони об’єктів різного призначення як в ролі фізичної перешкоди, так і елемента конструкції засобів виявлення вібраційного і радіохвильового принципу дії», зазначалося в документах до тендеру з вибору підрядника.

  Висота інженерного загородження над землею становитиме 2,1 м, заглиблення в ґрунт – 0,3 м. Паркан має легко монтуватися та ускладнювати спроби перелізти через нього.

  Огорожа повинна з’явитися в першому півріччі 2018 року: термін поставки товару – до 30 березня, термін виконання робіт – до 25 травня. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ