Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Окупанти у Керчі приймали школярів в «загін друзів ФСБ»

  • Розсилка
  Окупанти у Керчі приймали школярів в «загін друзів ФСБ»
  Фото: crimeahrg.org

  Правозахисники зафіксували нові факти мілітаризації на окупованому півострові

  Російська Федерація продовжує в Криму пропаганду призову в армію-окупанта, що, відповідно до міжнародного гуманітарного права, є військовим злочином.

  Про це повідомляють на сайті «Кримської правозахисної групи».

  Правозахисники відзначають, що іноді це реалізується прямими методами - на площах міст розгортають мобільні пункти призову в російську армію. Але є також інший, не менш популярний спосіб - мілітаризація дітей. «Кримська правозахисна група» зафіксувала нові факти такої мілітаризації.

  13 жовтня в Керчі школярі склали присягу військово-патріотичного клубу «Юний друг прикордонника». Членами клубу стали діти з Керчі, Щолкіного і Ленінського району.

  14 жовтня в Керчі відбулося прийняття в кадети козачого військово-патріотичного клубу «Грифон».  19 жовтня в Сімферополі на «Алеї козацької слави» на території загальноосвітнього закладу «Школа-гімназія №10» відбудеться відкриття пам'ятника козакам, які воювали проти України на Донбасі та в Криму.

  «Подібні дії російської влади і парамілітарних формувань в Криму допомагають розвитку в дітей культу війни і толерантності до насильства. Залучення українських дітей Криму в парамілітарні та силові структури окупаційної держави призводять до агресивного ставлення до держав і народів, які не підтримують ідеї «русского міра». Більше того, дітям нав'язують винятково «російську» ідентичність, розривають зв'язок з їхньою країною народження і громадянства - Україною. Використовуючи такі заходи, російська влада здійснює серед повнолітніх жителів Криму військову пропаганду, готуючи їх до служби в армії РФ, що є грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права», - наголошують правозахисники.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ