Окупанти затримали сина кримськотатарського активіста Османова

  Ібраїм Османов активно відвідує всі «судові засідання» в окупованому Криму і підтримує сім'ї політв'язнів
  У селі Урожайне Радянського району в анексованому Росією Криму силовики проводять обшук у помешканні кримськотатарського активіста Ібраїма Османова. Про це повідомляють активісти Кримської солідарності. Обшук почався о 7.00 ранку. «Шукають наркотики. Обшук іде одразу в двох сусідніх будинках. Самого Ібраїма Османова немає вдома»,
  • 12 Грудня, 2017, 09:31
  • Розсилка
  Ібраїм Османов активно підтримує сім'ї політв'язнів / Кримська солідарність<br />
  Ібраїм Османов активно підтримує сім'ї політв'язнів / Кримська солідарність

  Ібраїм Османов активно відвідує всі «судові засідання» в окупованому Криму і підтримує сім'ї політв'язнів

  У селі Урожайне Радянського району в анексованому Росією Криму силовики проводять обшук у помешканні кримськотатарського активіста Ібраїма Османова. Про це повідомляють активісти Кримської солідарності. Обшук почався о 7.00 ранку.

  «Шукають наркотики. Обшук іде одразу в двох сусідніх будинках. Самого Ібраїма Османова немає вдома», – йдеться в повідомленні.

  Постанову виписують на сина Ібраїма Османова – Рустема Османова. За словами дружини члена Меджлісу, силовики документи на обшук не показали. Вони затримали сина активіста - Рустема. 

  Ібраїм Османов – голова урожайненьського Меджлісу і член регіонального Меджлісу. За словами активістів, він активно відвідує всі «судові засідання» і підтримує сім'ї політв'язнів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ