Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Омелян пояснив, навіщо Україні Авіаційний фонд

  • Розсилка
  В Україні збираються сформувати Авіаційний фонд на кшталт Дорожнього фонду - Омелян пояснив, навіщо Україні Авіаційний фонд
  В Україні збираються сформувати Авіаційний фонд на кшталт Дорожнього фонду

  Омелян сподівається, що кошти, щонайменше на два аеропорти на наступний рік будуть знайдені

  Щоб забезпечити фінансування розвитку аеропортів в Україні Міністерство інфраструктури ініціюватиме створення Авіаційного фонду за аналогією до Дорожнього фонду. Про це на прес-конференції сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян, відповідаючи на запитання УНН щодо розвитку аеропортів у зв'язку із заходом на ринок нових авіакомпаній.

  «Якщо порівнювати ситуацію із 2015-2016 роком, то сьогодні ми маємо достатню кількість авіакомпаній на українському ринку, ринок ще не перегрітий, потенціал зберігається серйозний. Зараз ключове питання – це інфраструктура, тобто наявність самих злітних смуг і терміналів аеропортів. Ми почали піднімати це питання з позаминулого року, але фінансування майже не було. Тому ми перейшли до такої позиції – сформувати Авіаційний фонд на кшталт Дорожнього фонду», - сказав Омелян.

  За його словами, для авіаційної галузі надзвичайно важливі кошти, щоб почати будівництво злітних смуг.

  «Тут ми бачимо перспективу державного-приватного партнерства – злітну смугу будує держава, термінали, інфраструктуру іншу будує приватний бізнес і заробляє», - додав Омелян.

  Як уточнив він, наразі не відомо як відреагує парламент на таку ініціативу міністерства, хоча вже є спільна заява чотирьох комітетів ВР, в тому числі і бюджетного, на підтримку цієї пропозиції.

  «Я сподіваюсь, що кошти, щонайменше на два аеропорти на наступний рік будуть знайдені. У нашому баченні це має бути аеропорт міста Дніпра та другий аеропорт у Закарпатській області», - зауважив міністр.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ