Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Оприлюднено прізвища восьми росіян, яких ЄС покарає за керченську агресію

  • Розсилка
  Оприлюднено прізвища восьми росіян, яких ЄС покарає за керченську агресію
  Фото: day.kyiv.ua

  Ці восьмеро осіб є російськими військовослужбовцями та представниками ФСБ

  Агентство «Інтерфакс-Україна» оприлюднило прізвища восьми громадян Росії, проти яких ЄС введе індивідуальні санкції у зв’язку з керченською агресією. Інформацію агентство оприлюднило у понеділок, 11 березня.

  «Відповідно до інформації, якою володіє агентство «Інтерфакс-Україна», в «списку восьми» зазначено такі прізвища: Станкевич, Шеїн, Басов, Саляєв, Шипіцин, Шатохін, Ромашкін, Щербаков. Однак встановити, ким конкретно є ці люди, складно», - зазначило агентство.  Раніше повідомлялось, що ці восьмеро осіб є російськими військовослужбовцями та представниками ФСБ.

  Вищезазначених осіб буде додано до вже наявного списку індивідуальних санкцій, запроваджених Євросоюзом у березні 2014 року за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України. Рішення буде ухвалено до кінця цього тижня.

  Санкції проти восьми росіян, як і проти всіх, хто фігурує в цьому списку, буде запроваджено у вигляді заборони на в'їзд і заморожування активів. Станом на сьогодні в списку перебувають 153 людини і 40 компаній, термін дії санкцій для яких спливає 15 березня. Цей пакет санкцій ЄС продовжує кожні півроку.

  Як повідомлялось, уряд США готується запровадити санкції проти компаній, причетних до будівництва російського морського газопроводу в обхід України − «Північного потоку-2».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ